Wczytywanie...

Uwaga! Musisz mieć co najmniej 18 lat, by przeglądać materiały z kategorii "Dla dorosłych". Większość z nich ma charakter erotyczny i przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Rezygnuje Jestem pełnoletni i chcę przejść dalej
logo firmy

O firmie

   Nasza cukiernia kontynuuje tradycje zakładu, który rozpoczął działalność jeszcze w czasie okupacji w roku 1942. Początki jej istnienia były skromne, zatrudniony był tylko jeden pracownik, brakowało maszyn cukierniczych , tak więc asortyment wyrobów był niewielki.

   W 1968 roku właścicielem cukierni został Jan Olczak , od roku 1985 firma istnieje pod szyldem "Olczak i syn". W tym czasie nastąpiły duże zmiany, obecnie jest to pracownia i sklep w Piastowie oraz filie w Warszawie. Zakład zatrudnia 30 pracowników, w ciągłej sprzedaży jest około dwustu rodzajów ciast, ciastek, ciasteczek, tortów i lodów. W 2010 roku pracownia przeszła generalny remont , z dawnych czasów pozostała tylko wykwalifikowana zgrana załoga , tradycyjne firmowe receptury oparte na naturalnych surowcach i stała troska o jakość wyrobów .

   Jan Olczak prowadzi aktywną działalność w organizacjach związanych z cukierniczym zawodem i rzemiosłem. Jest Starszym Cechu Rzemiosł Spożywczych w Warszawie, był jednym z inicjatorów jego powstania w 1975 roku.
   Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP, w którym pełnił funkcję prezesa przez ponad 20 lat. Był wiceprezydentem Światowej Unii Cukierników, wiceprezesem Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz członkiem komisji odwoławczej przy Izbie Skarbowej. Od lat jest członkiem Rady Programowej "Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego".
Sobota 15 Czerwca 2024
Jolanty, Wita, Wioli
Wszystkiego najlepszego!