Wczytywanie...

Uwaga! Musisz mieć co najmniej 18 lat, by przeglądać materiały z kategorii "Dla dorosłych". Większość z nich ma charakter erotyczny i przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Rezygnuje Jestem pełnoletni i chcę przejść dalej
logo firmy

Kącik kawowy

Kawa, której używamy w naszych cukierniach to specjalna kompozycja selektywnie dobranych ziaren o silnym charakterze aromatycznym skomponowana specjalnie dla nas przez firmę Coffeezone Espresso Training.

Składa się z 100% ziaren mytej arabiki z najlepszych plantacji z Wysp Karaibskich, Etiopii, Indii i Indonezji z domieszką Tanzanii 'peaberry'.

W specjalnej kombinacji tworzą one unikalną mieszankę z wyjątkowym bukietem aromatyczno smakowym. Charakterystyczna dla mieszanki jest wyraźnie wyczuwalna kwaskowość zbalansowana przez słodycz i silny akcent kwiatowy. Mieszanka ma pełne body i wyjątkowo długotrwały wspaniały posmak.

Zależy nam na najwyższej jakości espresso i innych napojów kawowych na jego bazie. Dzięki specjalistycznym szkoleniom nasz personel poznał podstawowe techniki baristy niezbędne w pracy z ekspresami ciśnieniwymi.

Ziarna na espresso mielone są bezpośrednio przed parzeniem. Dzięki temu nasze espresso jest zawsze świeże dając niezywkle długotrwały posmak.

Cappuccino, latte, macchiato.. Wszystko wyjątkowe, Wszystko dla Ciebie.
Poniedziałek 2 Października 2023
Teofila, Dionizego, Trofima
Wszystkiego najlepszego!