Wczytywanie...

Uwaga! Musisz mieć co najmniej 18 lat, by przeglądać materiały z kategorii "Dla dorosłych". Większość z nich ma charakter erotyczny i przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Rezygnuje Jestem pełnoletni i chcę przejść dalej
logo firmy

Kącik kawowy

Kawa, której używamy w naszych cukierniach to specjalna kompozycja selektywnie dobranych ziaren o silnym charakterze aromatycznym skomponowana specjalnie dla nas przez firmę Coffeezone Espresso Training.

Składa się z 100% ziaren mytej arabiki z najlepszych plantacji z Wysp Karaibskich, Etiopii, Indii i Indonezji z domieszką Tanzanii 'peaberry'.

W specjalnej kombinacji tworzą one unikalną mieszankę z wyjątkowym bukietem aromatyczno smakowym. Charakterystyczna dla mieszanki jest wyraźnie wyczuwalna kwaskowość zbalansowana przez słodycz i silny akcent kwiatowy. Mieszanka ma pełne body i wyjątkowo długotrwały wspaniały posmak.

Zależy nam na najwyższej jakości espresso i innych napojów kawowych na jego bazie. Dzięki specjalistycznym szkoleniom nasz personel poznał podstawowe techniki baristy niezbędne w pracy z ekspresami ciśnieniwymi.

Ziarna na espresso mielone są bezpośrednio przed parzeniem. Dzięki temu nasze espresso jest zawsze świeże dając niezywkle długotrwały posmak.

Cappuccino, latte, macchiato.. Wszystko wyjątkowe, Wszystko dla Ciebie.
Środa 24 Lipca 2024
Kingi, Krystyny, Antoniego
Wszystkiego najlepszego!